יבוא אישי

יבוא אישי – רכב

גם אם שקלתם פעם יבוא אישי של רכב לישראל יש סיכוי טוב שההליך הרתיע אתכם. הליך הייבוא של רכב לארץ הוא הליך מורכב וארוך הדורש התמודדות עם מגוון נושאים כגון: אחסון ולוגיסטיקה, מכשולים בירוקרטים ועיכובים בלוחות הזמנים. הפתרון הטוב ביותר לכל מי שרוצה לייבא רכב ארצה, פתרון שיחסוך לכם התעסקות עם בירוקרטיה,זמן ועלויות הוא פנייה לחברת שילוח בין לאומי.

ייבוא אישי

יבוא אישי של רכב על ידי חברת שילוח

חברת שילוח המנוסה בתחום הייבוא ובמיוחד בתחום הייבוא האישי של רכבים מהווה פתרון איכותי לבעיה. פתרון הכולל מענה יעיל לנושא האחסון, התמודדות עם הלוגיסטיקה הכרוכה בייבוא ועם הבירוקרטיה המורכבת. באיגל שיפינג צברנו ניסיון רב בתחום של ייבוא אישי עם מומחיות בנושא של רכבים ונשמח לעמוד לרשותכם לכל אורך התהליך, החל מהשלב הראשוני הכולל ייעוץ מקצועי והתאמת פתרון הולם, המשך בנקודת היציאה של הרכב והגעתו ליעד שנקבע וכלה בשלב המסירה ללקוח המרוצה.

את תהליך הייבוא של הרכב אנו מבצעים באמצעות שילוח ימי. שיטת השילוח הימי מספקת פתרון לוגיסטי נוח ובטוח המאפשר להעביר את הרכב בצורה חלקה ובטוחה. מצד שני, שיטה זו היא שיטה מורכבת והיעזרות בחברה כמו איגל שיפינג מורידה מכם את הדאגה ופותרת לכם את כל הבעיות שעשויות להיווצר בתהליך.

קשיים ופתרונות בנושא של יבוא אישי

על מנת לייבא רכב יש להציג אישורים שונים הנדרשים על ידי הרשויות בישראל. אישורים אלו, תפקידם לוודא שהרכב כשיר לנסיעה על כבישי הארץ, שהרכב בטוח לנסיעה ושבמקרה הצורך, יהיה מוסך שיטפל בו. אחת מן התחנות החשובות הנוספות בהם אתם עלולים להיתקל בקשיים היא המכס, מדובר במקום הדורש אישורים רבים והתהליך מורכב וארוך.

באיגל שיפינג אנו מספקים שירותי עמילות מכס באמצעות צוות מקצועי ומנוסה שיוכל לנהל עבורכם את התהליך מול המכס, לשלוח את המסמכים הנדרשים במהירות ולהשיג את האישורים הנדרשים במהירות. במקום שתבזבזו את זמנכם היקר, אנחנו באיגל שיפינג נפעל מול המכס, נקצר את התהליך ונדאג שתהליך הייבוא יתנהל בצורה יעילה שתאפשר לכם לקבל את הרכב במהרה.

למידע נוסף על ייבוא רכבים אישי לישראל, על התהליך והעלויות, צרו אתנו קשר.